کوره خانگی به کوره صنعتی گفته می شود، که به وسیله ی یک عنصر گرمایش الکتریکی در حالت نزدیک به خلاء گرم میگردد. بخش مهمی از کوره خانگی یا خلاء ،سیستم خنک کننده کوره میباشد . آب راه خنک کننده حتماً باید روشن نگه داشته شود ، در غیر این حالت دمای آب بالا می رود و سبب خرابی میگردد . این مشکلی است که بیشتر در زمان کار در کوره خانگی یا خلاء از آن غافل می شوید. مدیریت بدون سرنشین می تواند صدمه های قابل توجهی به کوره خانگی یا خلا وارد کند.

پس از گذشت مدت زمان طولانی، استفاده از گرمایش مولیبدن کوره خانگی خلاء به نظر می رسد که: سخت ، کوچک شده ، سقوط ، ابتدا قفل شده و سپس ذوب میگردد .به منظور ساخت سیم گرمایش کوره خانگی یا خلاء از مقاومت لازم در دمای بالا ، جلوگیری از سخت شدن ، ریزش یا ساییدگی ،باید در مرحله اول اندازه ساختاری سیم گرمایش کوره خانگی یا خلاء مثل سیم مقاومت مارپیچی را طراحی کنید ،به عنصر گرمایش قطر خم توجه کنید ،مسیرهای پیست و مارپیچ و مورد های دیگر بدنه گرمایش قرار است پوشش عایق کوره را شل کنید و بخش سرامیک روی آستر عایق قرار داده شده است و فضای انبساط هم به درستی باقی مانده می باشد.

جایگاهی که قرار می گیرد باید مناسب باشد ، به صورت کلی ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی متر می باشد و می توان آن را محکم قلاب کرده تا از سیم روی سیم جلوگیری گردد. همچنین، سیم ها را باید از تماس مستقیم (اتصال کوتاه) با هم دیگر جلوگیری کرد. معمولاً فاصله ها را باید قرار دهید.

تصفیه آب خنک کننده ، با استفاده از روش تجزیه بیولوژیکی تجزیه شیمیایی ، نگه داشتن مواد معدنی در صورت تعلیق و کاهش تجمع رسوبات در شیلنگ لاستیکی ، لوله مارپیچ و ژاکت آب است تا جریان آب صاف گردد. این کار معمولاً با استفاده از یک دستگاه اتوماتیک انجام میگردد که هدایت آب را کنترل می نماید ،به صورت اتوماتیک مواد شیمیایی را دوباره پر می کند، آب را شستشو می دهد و آب تازه را اضافه می کند.

در رابطه با سیستم تصفیه بخار همراه ، این روش بعلاوه کنترل pH آب را تضمین می کند ، همچنین از رسوب مواد معدنی اضافی در سیستم آب خنک کننده جلوگیری می نماید. پس از پایداری سیستم ، آزمایش کیفیت آب باید حداقل یک بار در ماه انجام می گردد تا از درمان بیش از حد یا درمان غیرمجاز جلوگیری شود.

نمونه های تست پوشش کوره خانگی خلاء و مواد مبدل حرارتی همچنین باید در سیستم آبراه قرار داده شود و سالانه یک آزمایش کاهش وزن برای بررسی اثر درمان انجام میگردد. همچنین باید به خنک کننده لوله مارپیچ پمپ انتشار توجه ویژه ای شود.

کوره خانگیکوره خلاءکوره صنعتیگرمایش الکتریکی

دیدگاه ها غیر فعال است