کوره صنعتی

شرکت آرتا زغال با بیش از 15 سال سابقه و فعالیت و تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی ، آماده ارائه‌ی بهترین کوره‌های صنعتی می‌باشد.این شرکت یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌ها در این زمینه است. شرکت آرتا زغال اولین شرکت تولید کننده‌ی کوره‌ در ایران می‌باشد که دارای ثبت اختراع نیز می‌باشد.

خرید دستگاه کوره‌ی زغال و راه‌اندازی آن نیازمند اطلاعاتی در مورد بازدهی و بازخورد محصولات و سود و همچنین شرایط آب و هوایی می‌باشد که برای آگاهی از آن اطلاعات باید با مشاوران متخصص و مجرب و تولید کننده‌ی آن مشاوره صورت گیرد و داشتن این اطلاعات ضروری است و تا زمانی که مشاوره صورت نگرفته است، بهتر است اقدامی صورت نگیرد.

کوره صنعتی هلندی

شرکت آرتا زغال علاوه بر ساخت کوره‌های تولید کننده‌ی زغال خود ، تولید کننده‌ی زغال با کوره‌های صنعتی شرکت خود می‌باشد. برای تولید زغال کبابی و قلم و مرکبات می‌توانید از دستگاه تولید زغال استفاده کنید چون درخواست بازار برای این محصول بالاست شما می‌توانید شرایط اقتصادی مناسبی برای این کار داشته باشید.

شرکت آرتا زغال دستگاه‌هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌کند. دستگاه‌های شرکت ما دارای عایق‌بندی متفاوتی است که امکان از بین رفتن آن وجود ندارد و دستگاه‌هایی که در شرکت ما تولید می‌شوند با دستگاه‌های موجود در بازار متفاوت است و تفاوت را می‌توان از آنجا فهمید که هیچ شرکتی شرکتی به‌جز شرکت ما کوره‌های خود را گارانتی نمی‌کنند. شرکت آرتا زغال به‌دلیل اطمینان از کار خود 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

کوره‌های شرکت آرتا زغال 2 دسته می‌باشد: 1- ثابت 2-متحرک. ثابت برای تولید کنندگانی که دارای مکانی ثابت هستند و متحرک برای تمامی تولیدکنندگان می‌باشد چه دارای مکانی ثابت باشند یا دارای مکانی ثابت نباشند و به صورت سیار می‌باشند و جابه‌جایی آن بسیار راحت است. کوره‌های صنعتی آرتا دارای تصفیه، حذف دود می‌باشند که می‌توان دود خود برای سوخت خود استفاده کرد و یا می‌توان دود خود آن را تبدیل به سرکه چوب کرد. این دو روش به اختیار خود مشتری است.

کوره ذغال کبابی

کوره زغال تک منظوره کبابی 3 جداره ای شرکت آرتا زغال برای تولید کنندگان زغال کبابی طراحی شده است.

کوره های کبابی این شرکت از بهترین آلیاژهای صنعتی و تماما سه جداره بوده که این امر جهت بهره وری هرچه بهتر و همچنین عمر مفید بیشتردستگاه و نیز مصرف سوخت کمتر دستگاه بوده طراحی دستگاه توسط مهندسین یا تجربه شرکت آرتا زغال صورت گرفته است.

در تولید زغال کبابی در روش ارایه شده از طرف ما مدت زمان تولید کاهش یافته وکیفیت زغال افزایش یافته و این سبب شده ذغال های تولید شده بدون بو جرقه بوده و دوام بالایی دارند.

میزان ذغال تولیدی بسته به نوع چوب تر یا خشک و جنس چوب متغیر خواهد بود بین یک سوم تا یک چهارم متغیر خواهد بود و مدت زمان پخت زغال کبابی ۲۴ ساعت یعنی ۱۲ ساعت حرارت و۱۲ ساعت زمان برای سرد شدن می باشد.

لازم به ذکر است این کوره صنعتی زغال کبابی ، کوره ی تک منظوره برای تولید زغال کبابی است و با این کوره نمی توان زغال لیموی درجه یک تولید کرد.

کوره آرکیو

مهندسین شرکت با تلاش روزافزون خود در بخش طراحی و ساخت و تحقیقات به روشی نوین در ساخت ایین کوره ها دست یافتند در کوره های شرکت آرتا زغال علاوه بر استحکام هر چه بیشتر کوره که نتیجه آن عمر بیشتر کوره می باشدراندمان کوره تا حد چشمگیری افزایش یافت که این امر سبب مصرف سوخت پایین تر و بازده بهتر کوره شده است.

همچنین این کوره آرکیو  شرکت آرتا زغال 5 جداره می باشد  راهکار مناسب برای انبساط و انقباض ورق درنظر گرفته تا ورق قدرتمند باشد .با این کوره صنعتی آرکیو آرتا زغال میتوان هر نوع زغالی ( فشرده / کبابی / مرکبات و…) را تولید کرد .

دیگر ویژگی این کوره صنعتی آرکیو آرتا زغال که میتوان به قفسه بندی بودن همراه با قرقره برقی برای راحتی کار که تعبیه شده است اشاره کرد.

 

کوره سه و پنچ جداره ذغال

کوره‌های صنعتی آرتازغال ملقب به کوره‌ی صنعتی سبز یا همان کوره‌ی پاک می‌باشد. در تمام کوره‌های صنعتی موجود در بازار مشکل از بین رفتن کف یا دیواره‌های کوره وجود دارد، ولی شرکت ما به‌دلیل استفاده از عایق‌بندی درست و متفاوت و به‌کارگیری بهترین نوع عایق‌بندی در کف و دیواره‌های کوره‌ها این مشکل را حل کرده است و در کوره‌های این شرکت از بین رفتگی کف کوره و دیواره‌های آن وجود ندارد. شرکت آرتا کوره علاوه بر ساخت کوره، تامین کننده‌ی مواد اولیه زغال می‌باشد و همچنین خریدار زغال کبابی و مرکبات نیز می‌باشد.

  • جهت بزرگنمایی ، می توانید روی هر کدام از تصاویر کلیک کنید .