خط تولید ذغال

سانتریفیوژ (مکنده) : این دستگاه ها در صنایع مختلف مانند نجاری ها ، چوب بری ها ، تولید زغال و… که دارای ضایعات پودری میباشد و قدرت مکش بسیار بالا میخواهند مورد استفاده قرار میگیرد همچنین به علت استحکام بالا سیستم مکش طولانی جابجایی آسان در محل هایی مانند انبار ها شرکت ها و کارگاه ها به عنوان جاروبرقی نیز بکار میرود.

آسیاب : کاربرد این دستگاه ، پودر کردن و آسیاب چوب یا پوست گردو می باشد. مواد اولیه زغال فشرده همه به شکل پودر هستند و در هنگام تولید هیچ گونه ناخالصی و یا تکه های درشتی از هر کدام از مواد اولیه نباید در ترکیب آنها مشاهده شود. این دستگاه تمامی مواد درشت و تکه ای را به صورت پودر یا خاک در آورده و به قسمت دیگر انتقال می دهد.

دستگاه اکسترودر زغال | قیمت اکسترودر

سرند : دستگاهی است که خاک اره و خاک زغال خالص را از دیگر مواد زائد جدا کرده و مواد اصلی و خالص را برای ترکیب با یکدیگر مورد استفاده قرار می دهد. شیوه ساخت و تولید زغال فشرده به این صورت است که درابتدا خاک زغال و خاک اره سرند می شوند زیرا در بین این مواد ناخالصی و ضایعات وجود دارند که حتما باید از مواد اصلی جدا شوند.

اکسترودر : دستگاه اکسترودر برای تولید شکل اولیه ذغال فشرده از مواد اولیه میباشد. این دستگاه به عنوان اصلی ترین دستگاه خط تولید ذغال قادر به تولید 300 الی 350 کیلوگرم زغال خام در ساعت به شمار می رود.  از ویژگی های دیگر آن می توان به موارد زیر اشاره کرد : استحکام بالای زغال تولید شده ، توان فشرده سازی وکنترل دود بسیار بالا ، بافت مولکولی یکسان بریکت تولیدی .

خرید دستگاه سیکلون ذغال

سیکلون : پس از مرحله خشک سازی خاک اره ها داخل یک مخزن مخروطی که به آن سیکلون گفته می‌شود، ریخته می‌شوند.

واگن  :وسیله ای است که بریکت ها را داخل این چهار چوب های فلزی قرار داده و داخل کوره ها قرار می دهند.

خفه کن : این دستگاه جهت خفه کردن یا خاموش کردن زغال مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا یک ورق نازک و بدون سوراخ در ساختار آن قرار میگیرد که این فرآیند به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد .

قیمت دستگاه برش ذغال

دستگاه برش : دستگاهی که تولید قطعات زغال با ابعادی یکسان و مناسب جهت مصرف مشتری امکان پذیر می رساند .

  • جهت بزرگنمایی ، می توانید روی هر کدام از تصاویر کلیک کنید .